Aktualności arrow Turystyka rowerowa arrow Rajdy arrow Rowerem po kotlinie jeleniogórskiej
Rowerem po kotlinie jeleniogórskiej Drukuj Email
Redaktor: D.W.   
13.09.2017.

 Od lat 10, LZS Jelenia Góra przysyła do TMZB zaproszenie na wrześniowe spotkanie rowerowe po ziemi jeleniogórskiej. Tegoroczny maraton odbył się w dniach 09 - 10 września z początkiem trasy w Cieplicach. Grupa w międzynarodowym składzie (Polacy, Niemcy i Czesi) prowadzona jest przez Piotra ścieżkami, które znane są tylko wytrawnym rowerzystom. W Siedlęcinie krótki odpoczynek i udział w konkursach razem z dziećmi ze Szkoły Podstawowej. Trochę radości i zadowolenia ze zdobytych nagród i dalej w kierunku Jagniątkowa, gdzie był zaplanowany nocleg. W okolicy inne lokalne organizowane imprezy, z których mogliśmy korzystać. Między innymi Święto miodu w Cieplicach, czy dożynki w Podgórzynie, jeśli do tego dodamy piękną wrześniową pogodę – dzień zaliczamy za bardzo udany.

Nasza trasa rowerowa w sobotę: Bogatynia – Siedlęcin – Perła Zachodu - Cieplice – Podgórzyn – Jagniątków, około 100 km. Dzień powrotny nieco krótszy, z Jagniątkowa – ścieżką rowerową ER – 2 „Pod Reglami” – Szklarska Poręba – Jakuszce - przez Orle i Smedavę do domu.

„Karkonoskie Krajobrazy Bobru” w miłym i sympatycznym gronie to jest to, co warto zobaczyć. Jesteśmy pewni, że za rok znowu uda się pojechać.

www.profi.blog.onet.pl

 zdjęcia w galerii

Z rowerowym pozdrowieniem

Członkowie TMZB

 
nastepny artykul »
 
sternradfahrt_p5070040_11_20110510_1937884434.jpg

PTSM w Lubaniu

Niewidomi na tandemach

www.niewidominatandemach.pl

Budowa Zalewu w Bogatyni

Krótka kronika budowy Elektrowni Turów

Nasze projekty

energia

Pomnik wojenny w Markocicach

Drugie życie pomnika

 

Informator o domach przysłupowych

Informator_wydanie 2


Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/tmzbbo/domains/tmzb.eu/public_html/templates/rhuk_milkyway10/index.php(164) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 76