Aktualności
Rowerowy zlot Gwiazdzisty - do gwiazd w Herrnhut Drukuj Email
Redaktor: D.W.   
15.05.2017.

Tradycyjnie, kolejny już raz wzięliśmy udział w XVI Rowerowym Zlocie Gwiaździstym. To wydarzenie, na które organizatorzy zapraszają nie tylko rowerzystów, również całe rodziny i przyjaciół. Dziesięć oznakowanych tras rozpoczynających się w różnych miejscowościach (Czechy, Niemcy) tworzą symboliczną gwiazdę z centrum – Herrnhut. Oficjalną trasę z kartą startową i mapką otrzymaliśmy we Frydlancie. Dalej po trasie: Višniova – Krzewina – Ostritz – Rosenthal – Hirschfelde – Dittelsdorf – Schlegel – Burkersdorf – Neundorf a. d.Eigen – Niederrennersdorf – Berthelsdorf – Herrnhut.

Meta na terenie organizacji festynu przy Warsztacie Pokazowym Gwiazd Herrnhuckich w Herrnhut. Na całej trasie wyznaczone punkty, stemplowanie i zbieranie pieczątek, po czym oddana karta na mecie automatycznie bierze udział w loterii. W miasteczku przygotowano wiele atrakcyjnych punktów oraz Dzień Otwartych Drzwi. Zadbano również o zmęczonych rowerzystów, przygotowano autobusy powrotne lub pociąg.

Wszystko opisane na stronach internetowych również po polsku dużo wcześniej przed startem: www.sternradfahrt.de

Polecamy i zapraszamy do wspólnej jazdy za rok, może uda się punkt startowy stronie polskiej blisko Bogatyni.

zdjęcia w galerii

 Pozdrawiają członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Bogatyńskiej.

 

 
« poprzedni artykul   nastepny artykul »
 
20101212_1964858950_imgp2395.jpg

PTSM w Lubaniu

Niewidomi na tandemach

www.niewidominatandemach.pl

Budowa Zalewu w Bogatyni

Krótka kronika budowy Elektrowni Turów

Nasze projekty

energia

Pomnik wojenny w Markocicach

Drugie życie pomnika

 

Informator o domach przysłupowych

Informator_wydanie 2


Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/tmzbbo/domains/tmzb.eu/public_html/templates/rhuk_milkyway10/index.php(164) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 76