Aktualności
Sobotnie ścieżki po zdrowie - Karpacz Drukuj Email
Redaktor: D.W.   
28.02.2017.

 Od początku tego roku spontanicznie a z wielką przyjemnością, organizujemy dla chętnych, sobotnie wędrówki w różne ciekawe miejsca. Ostatnia wycieczka to Karpacz i schroniska: Strzecha Akademicka oraz Samotnia. Trasa jeszcze w śniegu, krajobraz piękny i zimny. Dobra zima w styczniu i lutym tego roku pozwoliła nam zaliczyć miedzy innymi Snieżkę, Chatkę Górzystów, Szrenicę i nasz Guślarz.  Piesze wypady, są łatwe w  aktywności fizycznej, wystarczą dobre buty i grono przyjaciół. Wspólnie zyskujemy podniesienie kondycji, odstresowanie, dotlenienie i ogólną poprawę zdrowia.

Każda sobota wyjątkowa i udana, nie poprzestajemy na tym, idziemy dalej. Bliżej wiosny będzie więcej chętnych, dodatkowo rozpoczynamy sezon rowerowy. Pamiętajcie nie ważne ile osób idzie, pięć czy dwadzieścia, klimat w grupie zawsze przyjazny i serdeczny, koszty dzielimy na wszystkich uczestników. Oprócz walorów zdrowotnych  warto spotkać się ze znajomymi i rodziną w lesie czy na szlaku, zamiast w centrum handlowym. Wszystkie wycieczki  odnotowujemy w Dzienniku Turystycznym (http://pl.wander-book.com/ ) wysiłek żaden, a pamiątka na lata. Jeśli dodamy do tego Hotel Gołębiewski lub inny basen w drodze powrotnej, to odporność i zdrowie na pięć.

W galerii polecamy ostatni nasz wypad – do Samotni i Strzechy Akademickiej.

Do zobaczenia na szlaku!

Członkowie TMZB

www.samotnia.com.pl

www.strzechaakademicka.pl

www.chatkagorzystow.prv.pl

 


 
« poprzedni artykul   nastepny artykul »
 
pict1654_3_20130520_1405572520.jpg

PTSM w Lubaniu

Niewidomi na tandemach

www.niewidominatandemach.pl

Budowa Zalewu w Bogatyni

Krótka kronika budowy Elektrowni Turów

Nasze projekty

energia

Pomnik wojenny w Markocicach

Drugie życie pomnika

 

Informator o domach przysłupowych

Informator_wydanie 2


Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/tmzbbo/domains/tmzb.eu/public_html/templates/rhuk_milkyway10/index.php(164) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 76