Aktualności
Dwie wyprawy - Śnieżka i Szrenica Drukuj Email
Redaktor: D.W.   
17.01.2017.

 Początek roku 2017 przyniósł dużo śniegu i wyjątkowe dwie soboty, które wykorzystaliśmy na wyjazdy w góry. Jeśli pogoda dopisuje nie czekajcie ani chwili i odważnie wyjeżdżajcie. Nasze spontaniczne wyprawy kosztowały nas dużo wysiłku fizycznego, ale zadowolenie jest nieocenione. Wyjazd z Bogatyni wczesnym rankiem godzina 8:00 i wyraźny cel dotarcia, raz na Śnieżkę drugim razem szczyt Szrenica.

Wędrówka po zmarzniętym lub głębokim śniegu wymaga dobrych butów, mogą być kolce i ochrona przed zamoczeniem to połowa bezpieczeństwa.

Druga połowa to sprawdzenie pogody, poczytanie na stronach internetowych jakie imprezy i niespodzianki czekają na ciebie w tym właśnie dniu, tam gdzie jedziemy. Dom Śląski czy Szrenica z dobrą kuchnią czekają na turystów. Pogoda zmienia się szybko, trzymaliśmy się ściśle czasu i około 14:00 byliśmy z powrotem w Szklarskie Porębie, a drugim razem w Karpaczu na basenie. Na trasie mijaliśmy ludzi pieszo tak jak my, warunki jednak sprzyjały najbardziej narciarzom, których na stokach było bardzo dużo.

Obie wyprawy były dla nas nowym wyzwaniem, ponieważ nikt z nas wcześniej nie wędrował tu zimą, przy tak głębokim śniegu.

 Zapraszamy do galerii

 

 
« poprzedni artykul   nastepny artykul »
 
07_dsc05333_7_20150720_1505466009.jpg

PTSM w Lubaniu

Niewidomi na tandemach

www.niewidominatandemach.pl

Budowa Zalewu w Bogatyni

Krótka kronika budowy Elektrowni Turów

Nasze projekty

energia

Pomnik wojenny w Markocicach

Drugie życie pomnika

 

Informator o domach przysłupowych

Informator_wydanie 2


Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/tmzbbo/domains/tmzb.eu/public_html/templates/rhuk_milkyway10/index.php(164) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 76