Aktualności arrow Turystyka piesza arrow Piesze wędrówki arrow Dobry początek roku - Chrastavské šlápoty
Dobry początek roku - Chrastavské šlápoty Drukuj Email
Redaktor: TMZB   
17.01.2015.

Chcemy Was zainteresować czeską propozycją bliskiej wędrówki. Już po raz 42 turyści z Czech , Polski i Niemiec wędrują wyznaczoną trasą na 7,10,15 i 20 km. Członkowie naszego Stowarzyszenia już po raz kolejny przyjechali do Chrastavy, by wziąć udział w tej akcji. Po krótkim zameldowaniu i wypisaniu karty zgłoszenia, otrzymaliśmy mapkę i razem z innymi ruszyliśmy w drogę. Na trasie znajdowały się punkty kontrolne gdzie każdy chwilę odpoczywa, posila się i wędruje dalej. Okolica przyjazna i ciekawa, a najważniejsze, że przecież bardzo blisko od domu. Wszyscy uczestnicy na podsumowanie otrzymali podpisane swoim nazwiskiem pamiątkowe pocztówki i skromne gadżety. Niezwykle inspirujące było to, że na trasie szły rodziny z dziećmi, gdzie można było usłyszeć „tą drogą kiedyś szedł twój dziadek, babcia, mama, a teraz idziesz ty”.

Polecamy na dobry początek Nowego Roku sobotni wypad do Chrastavy w przyszłym 2016r (09 stycznia) , to przecież tak blisko.

Więcej http://www.chrastava.cz/2015/slapoty15.htm
 
« poprzedni artykul   nastepny artykul »
 
bogatynia5_20080505_1255991324.jpg

PTSM w Lubaniu

Niewidomi na tandemach

www.niewidominatandemach.pl

Budowa Zalewu w Bogatyni

Krótka kronika budowy Elektrowni Turów

Nasze projekty

energia

Pomnik wojenny w Markocicach

Drugie życie pomnika

 

Informator o domach przysłupowych

Informator_wydanie 2


Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/tmzbbo/domains/tmzb.eu/public_html/templates/rhuk_milkyway10/index.php(164) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 76