Aktualności
Paryż - Praga Drukuj Email
Redaktor: A.F.   
06.06.2014.

 Dziś (06.06.2014 r.) wystartowali!

Nasi koledzy Leszek i Krzysiek wyruszyli na wyprawę Paneuropejską ścieżką rowerową „Paryż - Praga”, a właściwie: Paryż – Praga – Bogatynia!

Pomysł wyprawy rowerowej już długo dojrzewał w naszej sekcji. Ich dwóch postanowiło zrealizować ten pomysł. Oczywiście logistycznie wyprawa przygotowana od A do Z (mapy, cała trasa, fora internetowe, GPS, sakwy, wózek rowerowy itd.). Obiecali, że będziemy w stałym kontakcie, więc postaramy się na bieżąco Was informować, gdzie są, jak biegnie trasa i ich najciekawsze wydarzenia. Trzymamy kciuki „a ty jedź Lowelku jedź”...

galeria zdjęć 

2014-06-25. Długo nasi koledzy się nie odzywali. Jak nie brak zasięgu, to problemy ze sprzętem, ale ogólnie mają się dobrze.

Cyt.: „Jesteśmy koło Norymbergii. Dziś powinniśmy dotrzeć do Czech. Przejechaliśmy 1300 kilometrów. Pogoda nam ciągle sprzyja i czasami spanie pod chmurką nie jest złe”.

Oczywiście chłopaki opiszą swoją wyprawę w detalach, ale musimy jeszcze chwilkę poczekać. Z niecierpliwością czekamy na powrót. Może w niedzielę już dotrą do Bogatyni.

 
« poprzedni artykul   nastepny artykul »
 
sam_1466_15_20140724_1930195459.jpg

PTSM w Lubaniu

Niewidomi na tandemach

www.niewidominatandemach.pl

Budowa Zalewu w Bogatyni

Krótka kronika budowy Elektrowni Turów

Nasze projekty

energia

Pomnik wojenny w Markocicach

Drugie życie pomnika

 

Informator o domach przysłupowych

Informator_wydanie 2


Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/tmzbbo/domains/tmzb.eu/public_html/templates/rhuk_milkyway10/index.php(164) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 76