Aktualności
13 Rowerowy Zlot Gwieździsty w Zittau Drukuj Email
Redaktor: TMZB   
17.05.2014.
Sample ImagePo raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w Rowerowym Zlocie Gwieździstym (Sternradfahrt) zorganizowanym przez Powiat Görlitz.

Zbiórka: Bogatyński Ośrodek Kultury, 17.05.2014, godzina 8:00. Tylko czworo uczestników, nie ukrywamy, że liczyliśmy na większą frekwencję, niestety pochmurna pogoda nie zachęcała do wyjazdu.

W tym roku trasa w układzie gwieździstym miała 9 punktów startowych, meta – Weinaupark-Stadion w Zittau. Wszystko opisane folderach i na mapkach dostępnych na starcie lub na trasie przejazdu.

My zaczęliśmy zbieranie pieczątek w Multifunkcní centrum Trojzemí w Hradku i dalej po trasie objazdowej Zittau.

Na mecie można było skorzystać z wielu atrakcji m. in. strzelanie z łuku, wystawa rowerów historycznych z Muzeum motocykli i techniki Großschönau, zabawa wspinaczkowa prowadzona przez Park Linowy „Abenteuer Kletterwald”, prezentacja modeli statków „IG Schiffsmodellsport Oberlausitz”. Posiadaczom kart uczestnictwa przysługiwała zniżka na bilet wstępu do Mini Zoo „Tierpark Zittau”. Ponadto w Loterii fantowej można było wygrać wiele cennych nagród.

Niestety nikt z naszej grupy nie doczekał się losowania, ponieważ deszczowa pogoda i niska temperatura skłoniły nas do szybszego powrotu do domu.

Trasa, którą przejechaliśmy:

Bogatynia - Opolno Zdrój - Kopaczów - Oldřichov na Hranicich - Hradek n/Nisou - Hartau - Eichgraben - Olbersdorf - Bertsdorf - Hörnitz - Zittau - Sieniawka - Opolno Zdrój - Bogatynia

galeria zdjęć

Więcej doczytajcie na: http://sternradfahrt.de – tłumaczenie w języku polskim

 
« poprzedni artykul   nastepny artykul »
 
imgp3033_3_20110815_1035785554.jpg

PTSM w Lubaniu

Niewidomi na tandemach

www.niewidominatandemach.pl

Budowa Zalewu w Bogatyni

Krótka kronika budowy Elektrowni Turów

Nasze projekty

energia

Pomnik wojenny w Markocicach

Drugie życie pomnika

 

Informator o domach przysłupowych

Informator_wydanie 2


Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/tmzbbo/domains/tmzb.eu/public_html/templates/rhuk_milkyway10/index.php(164) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 76