Aktualności
10 lat sekcji "Profi" przy LZS Jelenia Góra Drukuj Email
Redaktor: D.W.   
29.03.2014.

 Na zaproszenie i z wielką przyjemnością wyjechaliśmy do Jeleniej Góry. W sobotę 22 marca 2014r. wspólnie z grupą przyjaciół z Jablonca (Cz), Bautzen (D) i oczywiście Jubilatów, świętowaliśmy 10 lat działalności sekcji „Profi” przy LZS Jelenia Góra. Każdy jubileusz daje możliwość podsumowań, refleksji i wniosków  dotychczasowych działań. Nasze spotkania to przede wszystkim wspólne wycieczki, wyprawy często okraszone potem i dużym wysiłkiem. Po zakwaterowaniu w Zajeździe Wiktoria w Kowarach wyruszyliśmy na pieszą wycieczkę na Przełęcz Okraj.

Pogoda wyjątkowa, słoneczna, humory dopisywały wszystkim uczestnikom. Wieczorem to już tylko wspomnienia, uroczysta kolacja i biesiadowanie prawie do rana. Przygotowana prezentacja zdjęć przypomniała jak ciekawe i sympatyczne były chwile spędzone razem… czas zatrzymał się w miejscu.Przy tej okazji jeszcze raz życzymy Wam nowych pięknych rekordów, zdrowia i kondycji na następne lata. Współpraca z Wami to wspaniała niekończąca się przygoda.

Zdjęcia w galerii

 

Warto doczytać:

http://www.chatynaokraju.pl/przelecz-okraj.php

www.victoria.ta.pl

http://profi.blog.onet.pl

 
« poprzedni artykul   nastepny artykul »
 
p1010970_11_20120724_1764163076.jpg

PTSM w Lubaniu

Niewidomi na tandemach

www.niewidominatandemach.pl

Budowa Zalewu w Bogatyni

Krótka kronika budowy Elektrowni Turów

Nasze projekty

energia

Pomnik wojenny w Markocicach

Drugie życie pomnika

 

Informator o domach przysłupowych

Informator_wydanie 2


Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/tmzbbo/domains/tmzb.eu/public_html/templates/rhuk_milkyway10/index.php(164) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 76