Aktualności
Listopadowy relaks w Karkonoszach Drukuj Email
Redaktor: D.W.   
16.11.2013.

 Listopad dla niektórych to koniec sezonu turystycznego, my staramy się być aktywni cały rok. W sobotę zorganizowaliśmy wspólną wycieczkę do Karpacza. Mimo chłodnej pogody postanowiliśmy wyruszyć na szlak w kierunku Strzechy Akademickiej (jedno z najstarszych schronisk Karkonoskich), Samotni oraz odwiedzić Park Wodny w Hotelu Gołębiewski. Inicjatywa godna uwagi tym bardziej, że integracja międzypokoleniowa wprowadziła miły i sympatyczny klimat, dobry humor oraz odpowiedź na pytanie: kto sprawniejszy i bardziej wytrzymały. W grupie znaleźli się chętni do dłuższej i wyższej trasy oraz zdobycia dodatkowych punktów GOT.

Postanowili oni odwiedzić Śnieżkę, z czego byli również zadowoleni. Miejsca bardzo popularne i myślę, że nie trzeba nikogo namawiać do spacerów w te rejony. W czasie naszej wędrówki spotkaliśmy na szlaku sporo ludzi, którzy nie zważając na pogodę wyszli z domu. Dodatkowa atrakcja to oczywiście Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewski, polecamy wszystkim. Jeśli będziecie w okolicy po meczącej wędrówce, zziębnięci to koniecznie do tego miejsca należy wejść. Prawda, że ludzi jest bardzo dużo, bo i cena przystępna (30 zł/ 1,5 godziny) a możliwości wiele dla dorosłych i dzieci (baseny, zjeżdżalnie, brodzik, basen z falą, jacuzzi, sauny, siłownia, tężnia, groty). Nawet w tak dużej grupie z jaką my byliśmy, każdy osobno wybierał to, co dla niego jest najlepsze. Wielkość i przepych hotelu za drugim razem już nie jest taki obcy, a pobyt sprawił nam wiele przyjemności i relaksu, wszyscy czuliśmy się odnowieni. W galerii przedstawiamy kilka zdjęć niestety te z basenu zachowamy tylko dla siebie :)

Zapraszamy sympatyków do czytania naszych ogłoszeń, zawsze jest szansa, że możecie za drobną opłatą pojechać z nami.

http://www.sniezka.karpacz.pl

http://www.golebiewski.pl
 
« poprzedni artykul   nastepny artykul »
 
20091106_1474923668_pict0055.jpg

PTSM w Lubaniu

Niewidomi na tandemach

www.niewidominatandemach.pl

Budowa Zalewu w Bogatyni

Krótka kronika budowy Elektrowni Turów

Nasze projekty

energia

Pomnik wojenny w Markocicach

Drugie życie pomnika

 

Informator o domach przysłupowych

Informator_wydanie 2


Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/tmzbbo/domains/tmzb.eu/public_html/templates/rhuk_milkyway10/index.php(164) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 76